Tipy pro vaši dovolenou
Přemýšlíte kam jet na dovolenou? Díky Korfu last minute zájezdům si určitě vyberete.

Domů > Zahraniční dovolená > Španělsky mluvící země

Španělsky mluvící země

18.12.2012 13:24

Varadero je kubánský poloostrov, který jako meč vybíhá do moře. Sice je velice úzký, zato hodně dlouhý. Varadero je lemované bílými plážemi a obrovským množstvím hotelů, ze kterých si určitě vyberete ten pravý pro naplnění svých požadavků. Varadero dovolená je pohoda na pláži za zvuku salsy a s tradičním koktejlem v ruce. A když vás ležení a odpočinek omrzí, můžete se vydat tančit na některou z diskoték. Možná narazíte i na nějaké kurzy salsy, abyste až se vrátíte, měli co předvést přátelům na večírku. Na poloostrově najdete také poměrně ojedinělou ekologickou rezervaci. Procházkou v bujné vegetaci můžete strávit klidně celý den a pak se vracet při západu slunce zpět do hotelu.

Představujete-li si něco nepatrně méně exotického, můžete navštívit Baleáry. Z nich pak ostrov Menorca. Je možná méně známý, než sestra Mallorca, ale mají společnou historii. I když Menorca ji má možná pestřejší. Zájem o ni mělo hned několik zemí, které střídavě prohrávaly a vyhrávaly války o tento ostrov. Přenesme se ale zpět do současnosti, Menorca dovolená v současnosti nabízí zážitek na sluníčku a teplých plážích. V přírodních krásách a místních pochutinách si nezadá s Mallorcou, takže zde hledejte to, co máte rádi.

Láká vás dovolená ve španělsky mluvících zemích? Neváhejte a vydejte se tam! To vše díky nabídce zájezdů na webových stránkách http://airstop.cz a to možná i do jižní Ameriky. Navíc za rozumné ceny, nebo s německými cestovkami.

      

Komentáře k článku

Odeslat vzkaz
1+5 =

Copyright © 2011 | Mapa webu | Doporučujeme: www stránky zdarma www stránky | administrace webu