Tipy pro vaši dovolenou
Přemýšlíte kam jet na dovolenou? Díky Korfu last minute zájezdům si určitě vyberete.

Domů > Cestování > Skvělá zimní dovolená a lyžování 2012

Skvělá zimní dovolená a lyžování 2012

05.11.2012 13:48
Chystáte se letos na hory? Jste pravidelnými turisty a nic vás ve městě neudrží déle, než je nutné Nebo jste naopak jen sváteční lyžaři, kteří jezdí nasávat horskou atmosféru jen na Silvestra?Na tom nezáleží, ale každopádně vám doporučujeme zajistit si své ubytování na horách včas, především okolo svátků a Nového roku jsou hotely a penziony vytížené. Oblíbenou lokalitou jsou třeba Krkonoš, které si jistě zamilujete nejen díky nádherné přírodě, ale i díky prvotřídním podmínkám k lyžování.

Zdejší areály patří nejen k nejlepším v Česku, ale i v okolí. Výběr lyžařských areálů, běžeckých tratí, škol, klubů, půjčoven a prodejen vybavení a dalších služeb je zde skutečně ohromující. Mezi nejvyhledávanější místa patří například Benecko, Horní Mísečky, Strážné či Špindlerův Mlýn.

Běžkařům doporučujeme třeba okruh Žalskou rozsochou, Špindlerův Mlýn, výborná trať je i ve Peci pod Sněžnou, jak se můžete dočíst na webu http://www.epecpodsnezkou.cz. Nečekejte na nic a rezervujte si své ubytování v některém z příjemných hotelů či penzionů v Krkonoších ještě dnes, nebudete litovat.
      

Komentáře k článku

Odeslat vzkaz
4+1 =

Copyright © 2011 | Mapa webu | Doporučujeme: www stránky zdarma www stránky | administrace webu