Tipy pro vaši dovolenou
Přemýšlíte kam jet na dovolenou? Díky Korfu last minute zájezdům si určitě vyberete.

Domů > Zahraniční dovolená > Objevte s námi krásy řeckých ostrovů

Objevte s námi krásy řeckých ostrovů

26.09.2012 13:54
Když si na internetu vyhledáte slova Řecké ostrovy dovolená, zobrazí se vám nabídka nejrůznějších turisticky atraktivních ostrovů. Řecké ostrovy se dělí na několik podskupin. První z nich jsou Jónské ostrovy, mezi které patří Korfu, Zakynthos, Lefkada či Kefalonie. Další skupinou jsou Kyklady, kde najdete například Santorini nebo Mykonos. Dále se můžete vydat na Severní egejské ostrovy, kam patří Lesbos, Thassos či Skiathos. Vydat se můžete také na Krétu.

Perlami mezi všemi řeckými ostrovy jsou Dodekanéské ostrovy, které lemují turecké pobřeží. Nejkrásnějším z těchto ostrovů je Rhodos, kde najdete ještě dnes mnoho antických památek. Rhodos je velmi slunečné místo, slunce zde svítí až 300 dní v roce. Hlavní město je velmi rušné a je také hlavním přístavem celého ostrova. Dovolenou na ostrově Rhodos můžete zakoupit také velmi výhodně. Stačí si vyhledat slova Rhodos last minute a objeví se vám pouze ty nejlepší cenové nabídky.

Nejlepší nabídky dovolených nenajdete u českých cestovních kanceláří, ale u těch německých. Německé cestovní kanceláře mají mnohem delší tradici než ty české a jsou tak mnohem stabilnější. Nemusíte se obávat případných nedorozumění. Stále více Čechů nakupuje zájezdy u německých ck, takže jsou na naše zákazníky zvyklí.
      

Komentáře k článku

Odeslat vzkaz
2+2 =

Copyright © 2011 | Mapa webu | Doporučujeme: www stránky zdarma www stránky | administrace webu