Tipy pro vaši dovolenou
Přemýšlíte kam jet na dovolenou? Díky Korfu last minute zájezdům si určitě vyberete.

Domů > Cestování > Dovolená Krkonoše pro celou rodinu

Dovolená Krkonoše pro celou rodinu

11.10.2012 09:59
Dneska jel náš syn se školou na školní výlet. Moc se sice netěšil, ale snad si výlet užije. Netěšil se, jelikož cíl jejich výletu pro něj není moc zajímavý. Rád by si udělal třeba výlet na Jamajku, nebo tak. Ale on celkově žije tak trochu v jiném světě, než všichni ostatní. Hlavní je, že je mu dobře. Náhodou, sama jsem mu říkala, že výlet jaký mají oni, bych taky chtěla. Jedou na několik dní a na místa, kam bych se moc ráda podívala. Možná, že až syn přijede, že si vezmu dovolenou a zajedeme si na výlet znovu. Ovšem dokážu si živě představit tu situaci, jak mu řeknu, že jedeme znovu tam, kde byl. Neubráním se smíchu. První navštíví na pár dní krásné Krkonoše.

Projdou si přírodu, podívají se po okolí, zahrají si na nějakou tu stezku odvahy apod. Pak mají v úmyslu se na pár dní přesunout na Hradecko, informace o tamějším ubytování si můžete zjistit zde http://www.ehradecko.cz, do východních Čech. Tam jsem nikdy nebyla, moc to z doslechu neznám, tak by mě zajímalo, jak to tam vypadá. Co mi syn řekl, má tam být skanzen, na který bych se moc ráda podívala, pohyblivý betlém, což je pro mě něco neuvěřitelného, miluji betlémy, muzeum války, které se bude určitě líbit jemu a barokní kaple, která bude fascinovat mě. Vždycky se mi líbili výlety, na které jezdili. Jejich paní učitelka umí trasu vymyslet na jedničku. Akorát u dětí moc obdiv za to nedostává.

A nakonec si zajistili levné ubytování Hradec Králové, kde chtějí navštívit jejich kulturní akci, na kterou je můj syn zvědavý, jelikož neví, co si má pod tím názvem akce představit. Hradecký Koštýř 2012, popravdě, ani já nevím, co si pod tím mám představit, ale jak ho znám, jestli se tam bude točit pivo, nebude mu vadit, ani kdyby tam hrál orchestr. Docela se paní učitelce divím, že s nimi jezdí sama. Já bych si asi na děti v jeho věku vzala nějaké posily. Nebo nejlépe policejní dozor, jelikož ta mládež pořád jenom pije a kdo ví, jestli i nekouří někde, bůh ví co. Už se těším, až si tento výlet se synem zopakujeme.
      

Komentáře k článku

Odeslat vzkaz
4+1 =

Copyright © 2011 | Mapa webu | Doporučujeme: www stránky zdarma www stránky | administrace webu