Tipy pro vaši dovolenou
Přemýšlíte kam jet na dovolenou? Díky Korfu last minute zájezdům si určitě vyberete.

Domů > Zahraniční dovolená > Dovolená do krásné La Palma

Dovolená do krásné La Palma

29.11.2012 09:51
Letos jsme si dovolenou moc neužili, jelikož nám nevyšlo počasí, což nám mrzelo ze všeho nejvíc. Navíc mého manžela okradli, takže přišel o veškeré doklady, peníze, všechno. Letošní dovolená byla katastrofická. Dohodli jsme se tedy, že si zajedeme na dovolenou ještě letos znovu, ovšem děti necháme u sestry od manžela, jelikož jejich školu nechceme zanedbávat. Navíc děti si letošní dovolenou užily, jelikož jsme trávily celý den v komplexu plném bazénu a skluzavek, měly tam vše, co děti potřebovaly. Tentokrát ale pojedeme s jinou cestovní kanceláří. Prohlíželi jsme si nabídku německé cestovní kanceláře a rozhodli jsme se, že jejich služby vyzkoušíme také.

Sice nám trvalo, než jsme si vybrali zájezd, protože jejich nabídka je velice rozsáhlá, ale nakonec jsme si vybrali z mnoha jen pár a z těch pár jeden. Bylo to sice těžké, ale nic jiného nám nezbylo, jelikož tolik volna z práce, abychom mohli jet na více dovolených, to bohužel nedostaneme, i když bych to brala všemi deseti. A vlastně kdo ne. Vybrali jsme si tedy dovolenou tam, kde jsme ještě nikdy nebyli, tak doufám, že nás to velmi mile překvapí. La Palma dovolená plná překvapení a zážitků, toto jsem se dočetla na nějakém fóru, kde psali lidé recenze na různé destinace. Tak snad budeme mít tak pozitivní názor také my.

Pokud chcete jet taky na dovolenou, která nestojí spoustu peněz, jako u jiných cestovních kanceláří, pak si jistě vyberete u cestovní kanceláře, která nabízí zájezdy opravdu za babku, jak se říká. Na jejich webových stránkách naleznete jejich nabídku od A až do Z, stačí si vybrat. www.airstop.cz vám v tom jistě pomůže, přemýšlíte jak? Tím, že vám nabízí komfortní dovolené na krásných místech za ještě krásnější ceny, přesvědčte se sami a podívejte se na jejich nabídku, možná si zde i vy vyberete svůj zájezd na příští rok. Pokud ne, aspoň se přesvědčíte, že lepší nabídky zájezdů jen těžko najdete. 
      

Komentáře k článku

Odeslat vzkaz
1+2 =

Copyright © 2011 | Mapa webu | Doporučujeme: www stránky zdarma www stránky | administrace webu